Tak různě

Matějská pouť 2017

13. dubna 2017 v 14:13 | M.K.
Bylo to fajn...a všude plno krásných barevHm, tak co byste si chtěli vystřelit?

V Liberci

1. dubna 2017 v 20:25 | M.K.
Zátiší. Na návštěvě. V poklidu odpoledním.
V ZOO.
Jaro. Atmosféra zahrady.

Český Krumlov

21. března 2017 v 14:21 | M.K.
Český Krumlov v celé své kráse aneb neodolatelné kouzlo jižních Čech...

Jaro

18. března 2017 v 21:26 | M.K.
Kvíz: Jak se jmenuje tato kytička?


Tajemný sklář

17. března 2017 v 13:28 | M.K.
Krásné...

Šálek čaje

11. března 2017 v 12:39 | M.K.
Uvařila jsem si opravdu dobrý čaj.
A opravdu mě baví fotit. Tak nechcete někdo za nevelký peníz vyfotit? Třeba s Vaším milovaným jezevčíkem/morčetem/potkanem? Nepotřebujete dobrou fotku do seznamky? Hlaste se...hlaste se...Úžasný

Ozdoby na stromeček

1. prosince 2016 v 22:14 | M.K.
To se dá koupit na Staromáku. Za pakatel NerozhodnýUsmívající se


BILLA

1. prosince 2016 v 22:01 | M.K.
Západ slunce nad Billou, tak která fotka je lepší?
Kouzlo nečekaného

21. června 2016 v 21:11 | M.K.
Tohle jsem viděla na chodníku v Michli. Uklidňující. Krásné.

Dům na (dolním) Žižkově. Zaujal mě, připadá mi velmi útulný. Hlavně třetí patro. Klidně by mohl stát v nějakém městečku u moře, zvlášť pokud byste ty stromy vyměnili za borovice.

Dětská hřiště jako z planety opic?

16. června 2016 v 22:05 | M.K.
Všimnul si ještě někdo, že moderní děstká hřiště mají, řekněme takovou " ZOO architekturu" a silně splývají s výběhy opic?

Hřiště Gutovka, Praha
Trčivé, hrubé sloupky a sítě. Myslím, že taková šimpanzí rodinka by se tam taky moc hezky vyřádila.
Masivní houpačka by možná unesla i gorilí zadek
Sloní městečko

Zbytky létajícího talíře před výběhem tygrů. A bacha na marťanskou šroubovici, je infekční! Byla zahlédnuta i v opičím parku v Malešicích.

Kostkománie v jižních Čechách

13. června 2016 v 13:59 | M.K.
Ano. Ano. I mne kdysi bavilo Lego. Jaká skvostná a nevinná zábava. Jen hleďte!
Koncert

Bitva!
Tak schválně, kdo je to a co je za ním?
Westernové městečko
Lego pod vodou s rybičkamiBylo to fajn, ačkoliv vstupné je nehorázně drahé (200 Kč).

Pekařství Paul - kvalita jde dolů?

9. dubna 2016 v 20:30 | M.K.
Stavila se u nás přítelova sestra a přinesla nějaké pečivo od Paula. Občas jsem si tam něco koupila a byla jsem spokojená. Výborné, ale příliš drahé. Nicméně zdá se, že Paul slevil ze svých kvalit a to velice. Koupila kus jablečného koláče, ten jsem měla já. Na okraji byl vpečený dlouhý vlas, dost nechutné. Jinak koláč nic moc. Pak přinesla nějaké s lesním ovocem, ty jsem nejedla. Dále koupila mini šnečky. Mastné, ale zároveň suché a gumové. Opravdu hnus. A zespodu totálně připálené. Ani nechci vědět, kolik tam za tu hrůzu utratila. Je to tak, že se "zavedli" a teď už na to dlabou? Asi ano.
Jestli si tam budete něco kupovat, čekněte, jak to vypadá vespod.

Inkriminované šnečky. Takhle vypadají dobře, ale na druhé fotce ne!Et voilà!


Kavárna Divoké matky

23. března 2016 v 19:34 | M.K.
Dnes jsem poprvé navštívila kavárnu Divoké matky. Všude se o ní píše v superlativech, mě ale velmi zklamala.
Hernička pro děti nic moc, navíc pokud nesedíte přímo u dveří herny, na děti nevidíte. První negativní dojem při vstupu byl naprosto vydýchaný, skleníkový vzduch. Kamarádka, která dorazila chvíli po mě, kvůli tomu chtěla odejít. Bylo nám řečeno, že tam nejdou otevřít okna, pouze v zadních místnostech, ale tam to nešlo, protože tam byly maminky s prťavými miminky. Osobně si myslím, že pro ta miminka by byl lepší čerstvý vzduch než ten totální humáč, co tam vdechovali. Vzhledem k tomu, že obrovská okna, která nejdou otevřít jsou konstantní problém, asi i větrání bude konstatní problém. Celkově to působilo chaoticky, nepohodlně a ušmudlaně (to asi hodně dělal ten vzduch). Obsluha byla moc příjemná. Ta kavárna by byla fajn designově, sami vidíte, že na fotce vypadá dobře. Nicméně návštěvu s dítětem nedoporučuji. Pro mě negativa naprosto převažují. Ještě tam někdo nechal vběhnout obrovského psa, což mi nepřijde jako dobrý nápad, vzhledem k tomu, že tam běhají malinké děti. Nejvíc se mi líbily předražené cupcakes (40 Kč), vzhledem k tomu vzduchu jsem na ně ale neměla chuť.Jak říkám, designově velmi pěkné. Ačkoli na fotce to vypadá mnohem lépe než v realitě.


Kapesní zenová zahrádka

22. března 2016 v 21:30 | M.K.
Tohle je opravdu relax. Kdysi jsem tuhle zenovou zahrádku dostala k narozeninám. Prvně jsem ji viděla v seriálu Ally McBeal, kde ji měla postava Johna Cage. Od té doby jsem jí chtěla. On jí teda měl jednoduchou, měl tam vlastně jen písek a ten přehraboval miniaturníma hrabičkama. Miniaturní hrabičky mám taky a spoustu dalších vychytávek.
Ty růžové kamínky symbolizují vodu.
No a tady je velmi nekonveční zenová zahrada, no možná je to spíš jen Halloweenská zahrada Usmívající se.

L'arte fresca - vnitřek dýně

18. března 2016 v 12:37 | M.K.
Dneska jsem k obědu vařila dýňovou polévku. Tak jak jsem tu dýni kuchla a uvnitř byla nádherná. Hotový umělecký dílo. Tak se o to s vámi musím podělit.A variace v modré


ZOO Praha

6. března 2016 v 21:51 | M.K.
Dneska jsme byli v ZOO. Zcela mimořádně tam nebylo moc lidí. Takže poprvé jsem viděla gorily. V dřívějších letech jsem se o to několikrát neúspěšně pokoušela, ale výhled byl vždy zcela zatarasen lidmi a za nimi čekaly další zástupy. Byl tam vydýchaný vzduch a smrad. Dnes tam bylo lidí poskrovnu, vzduch luxusní, nádhera. Jsem si vědoma toho, že takové štěstí už mít možná nebudu. Takže tady je pěkná fotka goriláka.Jedna milá "ještěrka"Tři leguání mušketýři. "Vás fotit nebudu" řekla jsem jim původně. Ten jeden leguán se na mě strašně vyčítavě podíval, tak jsem je nakonec vyfotila Smějící seNejhezčí fotkaPřed pavilonem šelem byla tahle bedna na transport zvířat.
Když si cvrček osedlá želvu...

 
 

Reklama